Hakkımda

Mehmet Göktürk
Turunç

Göktürk Turunç

1977 yılının Ocak ayında İstanbul’da doğan M.Göktürk TURUNÇ orta ve lise eğitimini derece ile bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi iktisat fakültesi İktisat bölümüne 1994 yılında girmiştir. O yıllardan itibaren okul ile birlikte öğrenci kültür merkezinde edebiyat ve müzik kulüplerinde görev almış okulla birlikte sahne deneyimlerine de başlamıştır. Bu çalışmalarını açılan özel radyolarda radyo programlarına taşımış yaptığı şiir programları ile geniş bir kitlenin beğenisini kazanmıştır.

1999 yılı itibari ile felsefi çalışmalara da ağırlık veren TURUNÇ o dönemden beri ezoterik felsefe doğu ve batı felsefesinde insan, teolojik semboloji gibi konularda seminerler alan ve seminerler veren TURUNÇ felsefi çalışmalarına hala devam etmektedir. iki binli yılların başlarına gelindiğinde kişisel gelişim dünyasının Türkiye’de gelişmesi ile birlikte KOÇLUK, NLP, EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ gibi konularda gerekli eğitimleri aldıktan sonra var olan felsefe ve ekonomi bilgileri ile bunları sentezleyen TURUNÇ satış ve pazarlama başta olmak üzere pek çok konuda holistik eğitimler vermeye başlamıştır.

2014 yılı itibari ile doğrudan satış ve network marketing konusunda da çalışmalarını yoğunlaştıran TURUNÇ alanında güçlü pek çok liderin yetişmesine katkıda bulunmuş binlerce girişimciye gerek örgün gerekse online eğitimler vererek eğitim dünyası içindeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Kurumsal alanda 20 yıldır satış ve pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren TURUNÇ çeşitli firmalara danışmanlıklarda vermektedir. Bütün bu tecrübeleri KAFAMDA BİŞEY VAR PLATFORMUNA taşıyan Turunç verdiği eğitimlere siz değerli girişimciler ile birlikte olmaktan büyük heyecan duymaktadır.

https://gokturkturunc.com/wp-content/uploads/2022/01/logobeyaz.png

Sosyal Medyada takip edin

https://gokturkturunc.com/wp-content/uploads/2022/01/logobeyaz.png

Sosyal Medyada takip edin

Göktürk Turunç tüm hakları saklıdır.

Göktürk Turunç tüm hakları saklıdır.